Heets

Heets Sipariş

HEETS SİPARİŞ

Heets Sipariş;

 

İqos elektronik sigara modellerinde heets türün ürünleri kullanılmaktadır. Türkiye’de heets paketlerini güvenle firmamız web sitesinden satın alabilirsiniz.

Heets Sigara Fiyat

 329,00
Heets Amber Tütün Çeşitleri Güncel Fiyatları.

Heets Silver

 329,00
Heets Silver Heets Özel Seri olarak sınırlı sayıda üretilen Heets Silver IqosTurkey Stoklarında yer almakta olup, iQOS kullananlar için tavsiye edilmektedir. Uygun

Heets Yellow Ukrayna

 329,00
iQos Heets Yellow Ukranya Karton 10'lu paket olarak Orjinal kutusunda iQosTR farkı ile satışa sunulmaktadır. Heets Yellow, Iqos versiyonu olarak tanımlanır.

Iqos Heets Purple

 329,00
Iqos Heets Purple Stoklarımızda Orjinal Iqos Heets Purple Stoklarımızda kapıda kapıda imkanı hızlı gönderi ile hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kurye

İQOS Heets Purple Label

 329,00
İQOS Heets Purple Label Üründe 10 paket bulunmaktadır. Her pakette 20 adet tütün bulunur.

iQos Heets Turquoise Ukrayna

 329,00
iQos Heets Turquoise Ukranya Ürün Çeşiti stoklarımızda yer almaktadır. Fresh 10'lu Paket şeklinde Karton olarak satışa sunulan Heets Fresh fiyatı kampanyalı olarak iQOS Elit farkı ile satışa sunulmuştur.

Heets Teak Selection

 329,00
HEETS Teak Selection tütün çeşidi, krem ​​ve fındık aromalıdır. Aroma ve sertlik olarak tatmin edici düzeydedir.

Heets Tropical Swift

 329,00
HEETS Tropical Swift tütünler, Tropikal meyvelerin hafif mentol aroması ile karışımından oluşur ve ferah içim sunar. Yoğunluk ve aroma tatmin edici düzeydedir.

IQOS Heets Green Zing

 329,00
Heets Green Zing Narenciye ve Mentol Aromalıdır.

Heets Amber Sırbistan

 379,00
Heets Amber Sırbistan iQos Elit Farkı ile Stoklarımızda  

Heets Amber Ukrayna

 329,00
iQOS Heets Amber Ukranya Karton olarak kapalı kutu ve Orjinal ürün stoklarımızda yer almaktadır. Heets Amber, satış fiyatı karton adet fiyatı olup, 10'lu paketlerden oluşmaktadır.

Heets Bronze Label

 329,00
Heets Bronze Label ürünü stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Heets Sipariş

  1. şehmuz yurtseven dedi ki:

    heets ürünleri genellikle iqos e sigara cihazlarıyla beraber kullanılıyor, en yüksek düzeyde heets satışı istanbuda heets satan bayilerde yapılıyor.

  2. serap kanmaz dedi ki:

    heets sigara satış sitelerinden en güncel heets modellerini almadan karar vermek çok zor olur, arkadaş tavsiyesiyle heets sipariş vermek sanırım en mantıklısı. ya da heets güncel yorumları ile en çok tavsiye edilen heets modelleri bulunarak onlar üzerinde yoğunlaşmalıyız. Türkiyede heets ne zaman yasallaşacak çok merak ediyorum keşke ülkemizde de heets tütünleri yasal olsa ve türkiyede iqos heets fabrikası kurulup bu ürünleri en ucuz şekilde satın alsak. Ucuz heets sipariş edip elden ödemeli kapıda kargo ile satın almak isterdim.

Bir cevap yazın