İqos

İqos Türkiye

İQOS TÜRKİYE

İqos Türkiye

İqos Türkiye’de yasaklardan dolayı hala faaliyetlerine başlayamamıştır. Satışı yasadışı olduğu için iqos kullanmak isteyen birçok kişi ürüne ulaşmada zorluk yaşıyor.

İqos Türkiye satış sitemizde bu konulardan oldukça müzdariptir.

iQos 3 DUO

 1.199,00
Orjinal iQos 3 Mavi stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ve aynı gün kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

IQOS 3 DUO HOLDER

 549,00
Yeni IQOS 3 DUO, bir şarjla art arda 2 Heets sigaranın keyfini çıkarmanızı sağlayan en yeni IQOS modellerinden birisidir.

iQOS Fiit Regular Sticks

 320,00
iQOS Fiit Regular Sticks - Fındık Aromalı - IQOS LİL Cihazlar içim uyumlu

IQOS LiL Solid

 699,00
Tam şarj ile 20 içim - Arka arkaya 4 içim - 3,5 dakika içinde 4 içim - Akıllı Uyarı Teknolojisi

iQOS LiL Solid 2.0

 899,00
Pil Kapasitesi: 2950mAh - Ağırlık: 5.5g - Boyut: 104x30x17 mm - Ön ısıtma süresi: 2 5s - Şarj süresi: 15 dakika

IQOS LiL Solid Mini

 1.849,00
IQOS LiL Solid Mini 1250 mAh Giriş 5V / 0.5A Boyutlar 22.6 x 23.6 x 101 mm Tam şarj olduğunda

İqos Türkiye

  1. sakıp mayda dedi ki:

    iqos türkiye satışlarının yasak olması normaldir, çünkü türkiyede elektronik sigara satışı yasaktır bu nedenle e sigara çeşitlerinden olan iqos cihazları yasaklanmıştır. bu durumun kısa süre değişmesi öngürülmemektedir.

  2. selim kar dedi ki:

    Merhaba aykos elektronik sigara modelleri Türkiye’de satışa başladı mı ben iqos sigara modellerinden bir tanesini kullanmak istiyorum sigarayı bırakmaya çalışıyorum bugün nerede birçok farklı yöntem denemeye başladım fakat sigarayı bırakma konusunda başarılı olabileceğimi sanmıyorum. aykos cihaz modellerini bir arkadaşım tavsiye etti ben de bu tavsiyeye uyarak Türkiye iqos sipariş sitesini aramaya başladım burada bana yardımcı olmanızı rica ederim. ıqos modelleri fiyatları için hangi web sitelerini ziyaret etmeliyim. igos cihaz modellerinin en güncel versiyonlarını nereden temin edebilirim. iqos içenler sigarayı bırakma konusunda başarılı olabiliyorlar mı?

Bir cevap yazın